Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Warner Bors és a Traveller's Tales egy hivatalos sajtóközleményben tudatta a rajongókkal, hogy idén tavasszal Nintendo Wii U-ra is megjelentetik a más platformokra már tavaly napvilágot látott Lego Batman 2: DC Super Heroest. A kiadó részéről egyértelmű lépésnek tekinthető a Wii U-s port lehetősége, hiszen a játékból eleddig a többi platformon immáron közel 3,5 millió kópia látott napvilágot, a Nintendo konzoljával pedig jóval négymillió fölé emelkedhetne ez a számadat.
A Lego Batman 2: DC Super Heroes Wii U-s változata egyébiránt számtalan specifikus extrával lesz felvértezve, így többek között interaktív pálya- és karakterválasztóval, amelyek a GamePad érintőképernyőjének segítségével lesznek kivitelezhetők, de a legjobb, hogy az alkotás off-screen módban is futtatható lesz – tehát TV nélkül, csak a kontroller segítségével -, mindemellett pedig még egyképernyős kooperatív módot is tartalmazni fog. Megjelenés idén tavasszal!
badam10
12 éve, 5 hónapja és 3 heteEnnyi eladott Wii u mellett optimista ennyi eladást várni😄
vendeg
11 éve, 11 hónapja és 1 hetecs
vagy ha leze akor gyere át okés na csáóó
rdave
11 éve, 11 hónapja és 1 heteKözösségi oldalak százai, e-mail szolgáltatók ezrei és jó pár mobilszolgáltató várja, hogy ezt az üzenetet OTT közöld!