Kiegészítő és ingyenes tartalmak is várhatók a Guild Wars 2-höz

2012. szeptember 18.
2.5671
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Tévedtek azok a játékosok, akik azt hitték, hogy az ArenaNet annyiban hagyja a jövőben a Guild Wars 2-t megvásároló fanatikusokat, a játék direktora, avagy Colin Johanson ugyanis megerősítette, hogy számtalan ingyenes tartalom mellett már javában készül az alkotás első teljes kiegészítője is.

Johanson minderről a Guild Wars 2 hivatalos fórumán beszélt a rajongók számára, rövid diskurálása közben pedig kitért arra, hogy nem kell majd fizetniük a fanatikusoknak a kisebb frissítésekért cserébe, azok ugyanis szinte észrevétlenül fognak beférkőzni a játék világába.

Valószínűleg más lesz azonban a helyzet a Guild Wars 2 első hivatalos expanziójával, amelyről információink ugyan még nincsenek, de már így is érdekes felvetés, hogy hamarosan egy komolyabb tartalmi bővítmény érkezik az amúgy is hatalmas mennyiségű tennivalóval ellátott alkotáshoz.

Johanson egyelőre sem az ingyenes bővítményekről, sem a teljes expanzióról nem osztott meg velünk semmiféle információt, de kíváncsian várjuk a történéseket.
Guild Wars 2-t megvásároló fanatikusokat, a játék direktora, avagy Colin Johanson ugyanis megerősítette, hogy számtalan ingyenes tartalom mellett már javában készül az alkotás első teljes kiegészítője is.'>
3 hozzászólás

babem

13 éve, 9 hónapja és 20 napja

Tegnapelőtt vettem észre, hogy a Guild Wars 2 Mac-es verzió telepítője letölthető.
Jelenleg csak béta, de gondolom nem kell más sok a véglegeshez.

válasz erre

Vendég

13 éve, 9 hónapja és 22 napja

Ez jófejség. Nameg ügyes üzletpolitika.

válasz erre

Vendég

13 éve, 9 hónapja és 22 napja

Nagyon jó hír!

válasz erre
Guild Wars 2
14.990 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
Botyi profiljarDAVE profiljamarco profilja