Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A játék szeptember 12-i megjelenését követően a Nacon szerint sokan tapasztalattak technikai és szerverproblémákat, most pedig közölték, hogyan tervezik kárpótolni a sofőröket az induláskori problémák miatt. Elárulták, hogy akik szeptember 30. előtt játszottak a Test Drive Unlimited: Solar Crownnal, két exkluzív játékbeli tárgyat kapnak ingyenesen. Ezek közé tartozik az 1986-os Porsche 911 Carrera Coupe Adventurer terepjáró változata és egy öt matricából álló csomag, amellyel személyre szabhatjuk autóinkat.
Ezek decemberben, a 2. szezon indítására kerülnek a jogosult játékosok leltárába, a Nacon pedig november 5-én adja ki a játék második nagy javítását. Ez a PS5 grafikai fejlesztéseire összpontosít, illetve a teljesítményt is optimalizálja PC-n és Xboxon, de hálózati frissítéseket is tartalmaz.
???? The second major patch is coming tomorrow at 9:00 AM UTC without any maintenance downtime. This update focuses on graphical and performance improvements for the PS5.
Additionally, we would like to take a moment to update you on our progress with Test Drive Unlimited Solar?
? Test Drive Unlimited Solar Crown (@testdrive) November 4, 2024
fighterlaci
1 éve, 2 hónapja és 2 heteHát ez nem valami combos. 😄
hentes
1 éve, 2 hónapja és 2 heteEz nagyon halovány.
patrik94
1 éve, 2 hónapja és 2 heteNem érzik a probléma súlyát úgy látom.