Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Nintendo nemrégiben két új pokémont fedett fel a rajongók előtt a kizárólag Nintendo 3DS-re megjelenő Pokémon X & Y kapcsán, így kiderült, hogy két újabb fosszilis teremtménnyel, név szerint Tyrunttal és Amaurával is találkozhatunk majd a játékban. Az október közepén érkező új Pokémon-játék két új teremtményéről túl sok részlet egyelőre még nem látott napvilágot, de néhány apróság már igen, így kiderült például, hogy Tyrunt egy Kő/Sárkány típusú pokémon lesz, aki leginkább egy T-Rex-hez hasonlít majd, továbbfejlesztett változata pedig a Tyrantrum névre hallgat.
Amaura ezzel szemben egy Kő/Jég pokémon, aki leginkább egy békés, hosszú nyakú dinóra hasonlít, továbbfejlesztett változatban pedig Aurorus néven találkozhatunk majd vele. Alant egy kép is a kérdéses jövevényekről!
1000feri
12 éve, 3 hónapja és 3 heteheheehe
csirkee
12 éve, 3 hónapja és 3 heteHihetetlen hogy még van Pokémon 🙂
5t3v3nk3
12 éve, 3 hónapja és 3 heteA célom az jó legyek, Hű társam oldalán.
Oly sok a harc a küzdelem de győzelem váár ráám..
*elken egy könnycseppet*
De rég voltam kicsi…😄
totyak
12 éve, 3 hónapja és 3 heteA Pokémon címen is annyi végtelen bőr van, hogy nem tudják már lerángatni az utolsót. Unalmas.
juhaszandor
12 éve, 3 hónapja és 3 heteMég mindig el tudják adni, pedig a játékmenet mindig ugyanaz és a sztoriban is csak annyi a különbség általában, hogy mindig más a legendás pokémon, amit egy adott bűnöző csapat (pl Team Rocket) el akar rabolni. Ja meg az elérhető pokémonok száma változik még.
alice
12 éve, 3 hónapja és 3 hetea pokemon mindig divat lesz.