Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az Alcatel egy időben viszonylag népszerű gyártó volt, ám komoly visszaesést mutatott, melyből az elmúlt években kezdtek kilábalni. Egyre több területre törnek be (táblagépek, okosórák, okosotthon), melyeken évről évre több készülékkel vannak jelen. Az Idol család már több éve a márkához legjobban kötött termékvonal, hamarosan pedig két fontos taggal bővül.
Az Idol 4 és Idol 4S a középmezőny és a felsőbb szegmens között kap helyet, hiszen mindkét megoldás Full HD kijelzővel és nyolcmagos processzorral érkezik. Előbbi 5,2 hüvelykes, utóbbi pedig 5,5 hüvelykes lesz, a memória terén 2 és 3GB-ra kell számítani. A versenyképes ár biztosra vehető, hiszen ezekkel a modellekkel szeretne nagyobb bevételt generálni idén a vállalat, így igazak lehetnek a 180 és 250 dolláros árcédulákról szóló hírek, melyeket az MWC 2016 alatt erősíthet meg a gyártó.
paint
10 éve, 4 hónapja és 2 heteÉn egyvalamit megfogadtam magamnak. Hogy francia telefont semmiképp nem veszek.
warriorautobot
10 éve, 4 hónapja és 2 heteNem tűnnek rossznak. Bár szerintem az áruk picit magas.
kpal
10 éve, 4 hónapja és 2 heteMagyar szolgáltatoknál hamar bekerülnek kínálatba .
rdave
10 éve, 4 hónapja és 2 hetePedig ez nem volt rossz ár/érték arányban, bár már nem is nevezhető franciának, a Nokia a többségi tulajdonos.
totyak
10 éve, 4 hónapja és 2 heteVolt a családban több Alcatel készülék is, mind vacak volt. Többet nem veszünk Alcatelt.
rdave
10 éve, 4 hónapja és 2 hetePedig most lesz érdekes. Mivel a Nokia a többégi tulajdonos, így ők döntenek.