Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Microsoft hivatalosan is lerántotta a leplet a Forza Horizon 3 Season Pass-ról - Expansion Pass név alatt -, amivel kapcsolatban kiderült, hogy a játékhoz legalább két extra kiegészítőt szerezhetnek majd be maguknak általa a rajongók. A 35 dolláros szezonbérlet érdekessége, hogy két olyan jelentős méretű bővítményt tartalmaz majd, melyeket a 100 dolláros Ultimate Edition sem fedez, tehát akik azt megvásárolták, azoknak is külön meg kell majd venniük, noha igaz, esetükben csak 10 dollárt kell kicsengetni érte, ha még az év végéig beruháznak rá.
Hogy a két kiegészítő mit tartalmaz, azt nem tudni pontosan, de az bizonyos, hogy az autócsomagokon felül kapjuk majd, és az egyik még az ünnepi szezonban, tehát év végén, a másik pedig valamikor jövőre érkezik.
tuttu13
9 éve, 3 hónapja és 3 heteSzivsen megvenném, de egyenlőre nehéz beüzemelni úgy láttam a videókból. Sokszor kifagy meg minden baja van. Plusz a kormányomat sem támogatja és anélkül nem akarok vele játszani. Pedig ez volt a legjobban várt cím MS-tól számomra 😕
(elég drága amúgy 😮 )
totyak
9 éve, 3 hónapja és 3 heteTudom, hogy a dlc-k korát éljük és ezekből is igen komoly bevételek származnak, de az ultra pofátlanság, hogy egy 100 dolláros csomagban nincs bene minden.
zender
9 éve, 3 hónapja és 3 heteHát az nem sok… 😮
drenzer
9 éve, 3 hónapja és 2 heteElég izmosan beletudnak nyúlni egyből az ember tárcájába. De nyilván sokan meg is engedik, hogy kiemeljenek még egy 10 dolláros összeget belőle… Bár tényleg pofátlanságnak tartom, hogy a 100 dolláros Ultimate Edition ezt alapból nem tartalmazza 🙁