Nem sokáig! A Sony ugyan kissé elhalasztotta az e hó végére ígért frissítést, de ennek mi nem fogjuk kárát látni, hiszen jelenleg egyetlen film sem támogatja a BD LIVE szolgáltatást. Ezzel sem váratnak már hosszú ideig, mert a Sony Pictures Home Entertainment pontosan a 2.20-as firmware frissítés kibocsájtásának napján, vagyis április 8.-án jelenteti meg az első két címet, melyek már erőteljesen támaszkodnak az új szabványra.
Ha kellően kíváncsivá tettünk Titeket, akkor végre lerántjuk a leplet az első fecskékről is. Az egyik a Walk Hard: A Dewey Cox Story, a másik pedig egy Arnold Schwarzenegger movie, a The 6th Day lesz. Nem hasítanak bele túlzottan így az elején, de mindennek idő kell, hogy komolyabban kiforrja magát és ez a BD LIVE egy igazán innovatív megoldás lesz, csak bízzunk benne, hogy ezt a jövőben ki is használják, kellőképpen támogatják.
Aki lemaradt volna a 2.20-as firmware frissítés bemutatásáról, az máris pótolhatja az alábbi linken.
resistance
17 éve, 9 hónapja és 4 heteNem olvastam végig a hírt, de arról van szó, hogy a 2.20-as frissítés késik? Mert én ma reggel szedtem le..
Vagy csak ez a funkció kimaradt belőle?
dante576
17 éve, 9 hónapja és 4 heteNa majd hazamegyek azt megnézem ezt a Firmware-t de ha Tomodachi azt írja hogy késik akkor nemtom miért lehet leszedni!Na mind1!😄
futuretro
17 éve, 9 hónapja és 4 heteIgen, egy nagyon érdekes helyzet állt elő, mert több hírforrás is azt állítja, hogy mától elérhető, míg a Reuters tegnap arról számolt be, hogy késni fog, egészen pontosan április 8.-áig. Ez minket is váratlanul ért. 😄 Nos, két dolog lehetséges. Vagy megérkezett a firmware, de a BD LIVE nélkül, vagy tévesen informálták a szaksajtót. Sajnos ilyen is előfordul időnként. Utánalesünk a dolgoknak.
vendeg
17 éve, 9 hónapja és 4 hetekirályság:cool