Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Tömegek rohamozták meg őrült módjára a Fall Guys szervereit, miután a készítők ingyenessé tették az utóbbi évek egyik legnépszerűbb játékát, és bármennyire is érdekes, a Mediatonic nem volt felkészülve ekkora rohamra. Mi sem bizonyítja ezt jobban más, minthogy két napja gyakorlatilag akadoznak a szerverek, játszhatatlanok a mérkőzések vagy teljesen elérhetetlen a játék, amit a Mediatonic csapata kifejezetten lazán kezel, ellenben vicces formában legalább folyamatosan tájékoztat minket a Twitteren keresztül.
Példának okáért az egyik posztjukban azt írták, hogy az ingyenesség miatt készítettek egy tortát az ünnepléshez, azonban ez a torta ráesett a szerverekre, és ez okozza most a haldoklást. Egyelőre tehát türelem, hamarosan talán normalizálódik majd a helyzet.
we are aware that some players are unable to matchmake right now!
to celebrate our Free for All launch, I baked us a cake, but I dropped it on the servers and now i am cleaning up the frosting from the computery bits
will bake us a new cake though
thanks for your patience!!!! pic.twitter.com/3VtHlBqjEc
? Fall Guys… FREE FOR ALL TODAY! ?? (@FallGuysGame) June 21, 2022
mordorer
3 éve, 6 hónapja és 3 heteMost komolyan, mire számítottak? 😄
fighterlaci
3 éve, 6 hónapja és 3 heteÜgyesek. 😄
patrik94
3 éve, 6 hónapja és 3 heteVicceskednek a fiók, de azért elég tré hogy ilyenre nem készültek fel.
vape
3 éve, 6 hónapja és 3 heteElőfordul az ilyesmi. 🙂