Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az igazi hardcore fanok már elölről hátra végigjátszották mindenfajta nehézségi szinten a Dark Souls 2-t és tűkön ülve várják a következő DLC-t, ami a bejelentett DLC-trilógia középső darabja lesz. A Crown of the Sunken King július 22-én jelent meg és alaposan megizzasztotta a legtöbb játékost, míg a következő, Crown of the Old Iron King névre keresztelt letölthető tartalom augusztus 26-án érkezik.
A játék hivatalos honlapjára került fel egy kép japán szöveggel, amiből a hozzáértők azt silabizálták ki, hogy az első DLC Cave of the Dead nevű helyszínéhez hasonlóan ezúttal is kapunk egy cross-DLC területet, míg maga a fősztori az alapjátékban az Old Iron King boss elleni harc alatt a háttérben látható torony körül fog zajlani.
A trilógia záró része, a Crown of the Ivory King pedig szeptember 24-én válik elérhetővé.
kpal
11 éve, 5 hónapja és 2 hetefinom DLC 😎
italianman
11 éve, 5 hónapja és 2 heteFinom kis császármorzsa XD
petrovicsz
11 éve, 5 hónapja és 2 heteSosem játszottam egyik résszel sem. Ha ingyenes dlc-k lennének, kipróbálnám de így nem fogom.