Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Szinte menetrendszerűen befutottak az első információk a jövő évben is biztosan megjelenő legújabb Pro Evolution Soccer videojátékról, amellyel kapcsolatban a Konami elmondta, hogy a grafikát tekintve óriási előrelépésre számíthatunk majd vele kapcsolatban. Kei Masuda - a sorozat új vezető fejlesztője - elmondta, hogy teljes egészében feljavították a grafikus motort, aminek köszönhetően a PES 2014 a küllem tekintetében rendkívül látványos lesz.
Azt a készítők is elismerték, hogy ezzel a hírrel bizonyára nem lepték meg túlzottan a játékosokat, hiszen már szeptemberben bejelentették, hogy új grafikus motort kap a sorozat legújabb epizódja, de elmondásuk szerint ahogy haladnak a munkálatokkal, úgy válik egyre szebbé és jobbá a végeredmény. Kíváncsian várjuk, hogy felülmúlja-e ezen a téren a FIFA-szériát a játék.
vendeg
13 éve, 2 hete és 6 napjaNagyon kíváncsi leszek rá….
vendeg
13 éve, 2 hete és 6 napjaLe fogja verni a Fifát!😉
vendeg
13 éve, 2 hete és 6 napjaVan hova javítani rajta az biztos… 🙂
vendeg
12 éve, 10 hónapja és 2 heteHa normalis minőségben használható live visiont adtak volna ki xbox 360-ra,akkor befotózgatnánk mi, pes megszállottak a játékosokat és megosztanánk a neten!