De, hogy mit is nyújt ez a kamion szimulátor? Nos… Létező kamionokba pattanhatunk, amiben minden a valóság szerint működik, még a sebesség és az üzemanyag arányos változását is sikerült leprogramozni a játékban, nem beszélve a többi műszerről, ami lehet egy ilyen dögben. Ha még ez sem lenne elég, akkor itt jön a bukfenc. Természetesen jó értelemben, hiszen a fejlesztőknek sikerült lemodellezni Európa fontosabb tájait és városait, szinte teljes realitással, ahol majd száguldozhatunk a rakománnyal A pontból B-be. Ha valakinek felcsillant volna a szeme, Magyarország sok mással egyetemben sajnos kimarad ebből, hiszen annyira azért nem kínozzák meg a népet a fejlesztő srácok. Gondoljatok csak bele, Budapestről viszünk rakományt Párizsba mondjuk, ami nem tudom mennyi, de jó pár napos út. Hát senki nem fog annyit a gép előtt ülni ez biztos. De úgy érzem ennyi realisztikusság csökkenést a jó ügy érdekében mindenki elnéz majd.
Ha imádtad a 18 Wheels sorozatot, ezt semmiképpen se hagyd ki, a játék meg fog jelenni magyarul is, elvileg 3 nap múlva. Addig is nyomás letölteni a demót majd megrendelni a játékot. Hangerő fel, vár ránk a végtelen…
vendeg
17 éve, 10 hónapja és 2 napjakirály
maniac
17 éve, 10 hónapja és 2 napjade még mekkora király!😉
vendeg
17 éve, 10 hónapja és 2 napjaAHHA én most szedem a demót, milyen király??? am holnap már kint lesz a játék is😄
vendeg
17 éve, 10 hónapja és 1 napjanagyon király csak sajna német.🙁
maniac
17 éve, 10 hónapja és 1 napjaMagyarországon ha eredetibe megveszed a teljes játékot, akkor az biztosan magyar lesz!😉
vendeg
17 éve, 10 hónapja és 5 órájanagyon jó játék ez életem legjom kamionos játéka!
vendeg
17 éve, 9 hónapja és 4 heteValóban nagyon jó és a legjobb legrealisztikusabb kamionos game alig várom, hogy tolhassam!
Csak azt nem értem, miért pont 30 perces demot kellett kiadniuk ez azért elég szemétség!
Sima demo is jobb lett volna, nem pedig időkorlátozott…
maniac
17 éve, 9 hónapja és 4 heteSajnos ez van, azonban már megjelent a full game, Magyarországon is kapható, szóval startoljatok rá!😉
vendeg
17 éve, 9 hónapja és 3 heteSZIASZTOK KÉRLEK SEGITSETEK TÖBB HELYRŐL IS LETÖLTÖTTEM MÁR ÉS NEM INDITJA EL A JÁTÉKOT
maniac
17 éve, 9 hónapja és 3 heteA demot töltötted le vagy a teljes játékot? Mert h a teljeset, akkor nem foglalkozunk vele, ugyanis kalózkodásról van szó valószínűleg… Ha a demo nem indul el, írd meg mit ír ki vagy mit csinál, utána nézek…
vendeg
17 éve, 9 hónapja és 3 hete😮de komoj játék lehet
vendeg
17 éve, 9 hónapja és 1 hetenagyon nagyon fasza játék csak letöltöm a demót, és kék a kép😕
vendeg
17 éve, 8 hónapja és 3 heteBrutálisan jó a játék
vendeg
17 éve, 8 hónapja és 3 hete🙂nagyonjo a játék
vendeg
17 éve, 8 hónapja és 3 hetenem tudja valaki hogy hogy kell le tölteni ?? 😄
vendeg
17 éve, 8 hónapja és 1 heteigen király játék ajánlom mindenkinek aki szereti a nagy gépeket
😄🙂
vendeg
17 éve, 7 hónapja és 2 heteimádom a kamionokat de holl lehet letöleni megmondja valaki plz😮🙁
vendeg
17 éve, 7 hónapja és 2 hetevendég 17 a demot ird be a google be és ki ad mind róla egyép ként szar mert 30 perces a demó
vendeg
17 éve, 7 hónapja és 1 heteOkok
vendeg
17 éve, 6 hónapja és 3 heteHa elinditom a játékot kék a kép az miért van?lécci segitsetek
vendeg
17 éve, 6 hónapja és 3 heteA JÁTÉK JÓ😄E DE
vendeg
17 éve, 6 hónapja és 1 heteén még nem tőtőtemle eszt a játékot
vendeg
17 éve, 6 hónapja és 1 heteKafa a játék!!!!xd
vendeg
17 éve, 6 hónapja és 2 napjaSzasztok bratyok mit csaltok ez a szar jatekot nem tudom letolteni
vendeg
17 éve, 6 hónapja és 2 napjaTi le3 tudtatok tolteni ez a szar jatejkok
vendeg
17 éve, 6 hónapja és 2 napjaFigyu hogy kell letolteni ti bolond gyermekik segitsetek mar oregapatoknak
vendeg
17 éve, 6 hónapja és 2 napja😛😄😕😎🙂🙁😮😛😉😉 pa
vendeg
17 éve, 5 hónapja és 1 napjajo
vendeg
17 éve, 4 hónapja és 3 hetetök jó szerintem ez a játék:d:
raiden
17 éve, 3 hónapja és 3 heteÉn most tolom,és csak alátámasztani tudom amit leírtál..Nagyon realisztikus,és nagyon kemény..🙂
Keményen büntet ha valamit nem jól csinálok,piros lámpa,KRESZ megsértése,stb A törésmodellek,viszont hiányoznak sajnos,és itt-ott találtam kis bugot is..De összességében frankó kis játék.. 🙂
vendeg
17 éve, 3 hónapja és 2 hetelol
vendeg
17 éve, 2 hónapja és 1 hetejó játék
vendeg
17 éve, 1 hónapja és 3 hetemother fuker raiden oyu😛
raiden
17 éve, 1 hónapja és 3 heteTanulj meg írni te,szánalmas gyáva sz.ar.😮😛
skyman
17 éve, 1 hónapja és 3 heteVAn vmi gond paraszt? Szemtöl szembe ugass bmeg
vendeg
17 éve, 1 hónapja és 2 hetejo a játék csak demo 🙁😕
vendeg
17 éve, 1 hónapja és 5 órájatélleg😕😎
vendeg
17 éve, 4 hete és 1 napjanekem meg van a teljes verzió😎😎😎😎😄😄😄😄😄😄😛😛😛😛😛😛😛😉😉
vendeg
17 éve, 3 hete és 6 napjaitt nem is lehet játszani:@😕
marco
17 éve, 3 hete és 5 napjaMicsoda komoly felismerés! Aztaaaaaaaaaaaa…😮
vendeg
17 éve, 3 hete és 6 órájatökre szar ez a játék😕
vendeg
17 éve, 2 hete és 6 napjanagyon szuper😎
vendeg
17 éve, 2 hete és 4 napjanagyon nagy ez a játék
vendeg
17 éve, 2 hete és 19 órájakirály ez a játék😄
vendeg
17 éve, 1 hete és 3 napjajolehet
vendeg
17 éve, 1 hete és 3 napjameg kaphatnám és adnék egy másikat érte.az is kamionos de teljesen magyar….
vendeg
17 éve, 1 hete és 5 percejo a játk csak a telje verzoija kelene nekem
vendeg
17 éve, 12 órája és 28 percecsak egyszer indult el a szemét! :X🙁😕😕😕😕😕😕😕
vendeg
17 éve, 12 órája és 26 percejó játék lehet🙁😮
vendeg
17 éve, 12 órája és 25 percenekem is ez a bajom csak demo🙁😕😕
skyman
17 éve, 12 órája és 18 perceMost nem azért de már rég megjelent a teljes változat 2000 ft ért beszerezhetö ajánlom neked😉
vendeg
16 éve, 12 hónapja és 1 napjaÉn meg azt ajánlom neked, hogy mielőtt parasztkodsz, előtte nézz szét egy picit jobban😉 Nézd már meg, hogy mikor írta te szerencsétlen 🙂🙂
vendeg
16 éve, 12 hónapja és 1 napjaMi tdumálsz teparasz😕😕😕xddd
vendeg
16 éve, 12 hónapja és 1 napjaDebénavagy rosszul irtad.😄😄😄😄
vendeg
16 éve, 11 hónapja és 4 heteismeri valaki az euro truck simulátort az a legjobb játék azt nem veri el semmilyen más játék
vendeg
16 éve, 11 hónapja és 4 heteszedjétek le ti is és meglátjátok milyen jó játék😎
vendeg
16 éve, 11 hónapja és 4 heteja szerintem is
vendeg
16 éve, 11 hónapja és 4 hetea torrentről kell leszedni ha valaki esetleg nem tudná😎😄😕🙂🙁😮😛😉
vendeg
16 éve, 11 hónapja és 3 heteez igaz
😎
vendeg
16 éve, 11 hónapja és 1 heteismeem ezt a játékot, de hogy töltsem le?
vendeg
16 éve, 11 hónapja és 1 hetehogy lehet letőlteni
vendeg
16 éve, 11 hónapja és 1 hetemagyarázd el légyszi hogy kell letőlteni meg honan
vendeg
16 éve, 11 hónapja és 1 hete😎 😎
vendeg
16 éve, 10 hónapja és 2 hetecsá nekem is csak az a gond hogy a kamion eleén mongyuk a szkániának az eleén nincs márka jel hanam az van ki irva hogy swift és csak 4 fajta kamcsi van mersi scania és volvo meg rönó de nincs több és nincsenek régebiek sem megtudod mondani miért és ha visza irsz ak a [email protected] e-mailomra irj lécci!!!!????
vendeg
16 éve, 10 hónapja és 1 heteHANYAS GÉPRE VALÓ?
MERT NEKEM 4-ES ALAP XP MICROL
vendeg
16 éve, 10 hónapja és 2 napjaaz enyém is-4 es szoval letölt heted😉
vendeg
16 éve, 9 hónapja és 2 napjacső😄
vendeg
16 éve, 8 hónapja és 1 hetehüje aki demot játszik……😛😛😎
vendeg
16 éve, 8 hónapja és 5 napjafasza
😉
vendeg
16 éve, 8 hónapja és 2 napjakiráj
vendeg
16 éve, 8 hónapja és 1 napjapedig nem igaz mert legyözi a 18 weels😕
vendeg
16 éve, 8 hónapja és 1 napjaszerintem jobb a 18 weels😄
vendeg
16 éve, 7 hónapja és 3 napjakul😄
vendeg
16 éve, 7 hónapja és 3 napjaötös gép viszi???????? mert az enyém ojan
vendeg
16 éve, 7 hónapja és 3 napjahogyne
😮
vendeg
16 éve, 6 hónapja és 2 hetenagyon proo
vendeg
16 éve, 6 hónapja és 1 napjahogy lehet elinditani???
vendeg
16 éve, 5 hónapja és 4 heteaz enyém meg 5 ös proci😄
vendeg
16 éve, 5 hónapja és 4 hetenekem is 5 ös van
😄
vendeg
16 éve, 5 hónapja és 4 hetekirály a játék nekem a german truck simulator van meg😄
vendeg
16 éve, 5 hónapja és 2 hetepersze xD meg se jelent😛
vendeg
16 éve, 5 hónapja és 2 hetemi?
vendeg
16 éve, 5 hónapja és 1 heteszar a jatokot nem lehet letőten es hűek kajatok be😕😕😕😕😕😕😕
vendeg
16 éve, 4 hónapja és 3 hetebiztos jó mert én még nem játzsottam vele
😄
vendeg
16 éve, 4 hónapja és 2 hetenagyon jo játék😎😛😉
vendeg
16 éve, 3 hónapja és 2 hetenekem is nagyon tetszik ajáték😄🙂🙂🙂😄😄😄😄😄
vendeg
16 éve, 3 hete és 4 napjahello
vendeg
15 éve, 11 hónapja és 2 heteén nekem meg volt a full játék de le töröltem😄
vendeg
15 éve, 3 hónapja és 2 napjakirály
vendeg
15 éve, 3 napja és 9 órájaNagyon fasza lehet miltin is jatszani azaz online? Akkor meg faszabb volna
vendeg
14 éve, 10 hónapja és 2 hetenagyon jo jatek mindenkinek ajalom😄
braddock
14 éve, 10 hónapja és 1 heteArra jó hogy eltöltsél vele pár órát!
vendeg
14 éve, 4 hónapja és 2 heteAzt szeretném megkérdezni,hogy ha most letöltöm meddig játszhatok vele??ingyen??😄
vendeg
13 éve, 12 hónapja és 2 napjahol kelll le tölteni segícsetek már léci
vendeg
13 éve, 2 hónapja és 1 heteKerlek segitsetek le tolteni nem tudom hogy kell egyszer meg prbolatam jatszotam 10 percet utana magatol ki lepet es nem enged visza mi a baja
vendeg
12 éve, 5 hónapja és 3 hetekul😄😛
ace2
12 éve, 5 hónapja és 2 heteinternetkapcsolat kell hozzá,hogy tudd aktiválni, húzd ki a netet és úgy nem fog kilépni a játékból😛
vendeg
12 éve, 1 hónapja és 5 órájaGEZA😎
matemilan07
9 éve, 7 hónapja és 2 heteHát látszikdolgozatk rajta.