Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az E3-as Electronic Arts konferencia keretein belül az illetékesek végre formálisan is bejelentették a már több, mint egy hónapja szóbeszédek tárgyát képező SimCity Socialt. Az alkotást az EA Maxis készíti, ennek fényében Lucy Bradshaw leplezte le a nagyközönség előtt, ám a címen kívül egyelőre még semmit sem tudtunk meg róla.
Korábbi információink szerint a SimCity Social egy olyan, elsősorban közösségi élményre kiélezett városépítős stratégiát takar majd, amely böngészőből futtatható mivolta mellett nagy hangsúlyt fektet a többjátékos élményre.
vendeg
14 éve, 2 hete és 6 napjaJajjjjjj…😖