Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Rock Band 3 megjelenését, és a rajongók hozzá kapcsolódó érdektelenségét követően tulajdonképpen már számíthattunk rá, hogy vagy leépítés, vagy legrosszabb esetben bezárás fenyegeti a Harmonix brigádját, hiszen legújabb gyöngyszemükből a nyitóhéten nem több, mint 7000 példány fogyott el, ami egy budget kategóriás név esetében is szégyen, nemhogy egy menő franchise-hoz köthetően. A Viacom azonban a két véglet helyett egy kevésbé rossz megoldást választott, úgy döntöttek, hogy megválnak a Harmonix brigádjától.
Igen, jól látjátok, eladó a Harmonix, így most nagy kíváncsisággal kémleljük a játékipar mozgolódását, hogy milyen kiadók fognak kapva kapni az alkalmon, hogy egy kiváló, csak éppen rossz játékon dolgozó brigádot megszerezzenek maguknak, akiknek kellő kreativitást hagyva nem kizárt, hogy képesek lennének elindítani egy kiváló és vadonatúj franchise-t is. Ha tehát van elég spórolt pénzünk a malacperselyben, csapjunk le a csapatra, ha viszont nincs, várjunk türelemmel, hogy melyik kiadó ajánl többet a Harmonix gárdájáért.