Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Netherrealm Studios várhatóan a jövő hét folyamán mutatja majd be a Mortal Kombat 11 első extra karaktereit, azonban Ed Boon, a csapat vezére nem bírta türelmesen kivárni a nagy bejelentést, máris nekilátott a felvezetésnek. Méghozzá egy elsőre elég bénácska, de másodikra már egészen egyértelmű teaserrel, lévén Ed egy zöld színű Axe dezodorról osztott meg egy képet hivatalos Twitter-csatornáján, ami elég határozottan arra utal, hogy a játékhoz az elsők között Nightwolf is csatlakozik majd.
Persze nem azért, mert az indiánok büdösek, és dezodorra van szükségük, hanem azért, mert a legendás hős a korai időkben egy zöld fejszét lengetett (axe = fejsze), a stúdió első embere tehát vélhetően erre szeretett volna utalni az alábbiakban.
No sweat#RedSpoons pic.twitter.com/DeCWwwJGFP
— Ed Boon (@noobde) 2019. május 29.
tommy
7 éve, 3 hete és 3 napjaxD xD xD
zender
7 éve, 3 hete és 3 napjaLehet hogy csak büdös volt a hónalja és megmutatta mivel keni. 😛
hellblade
7 éve, 3 hete és 3 napjaAmilyen szar ez a játék, hamarabb jön bele Drahmin..de Nightwolfot se bírom.. 😄
Felesleges lett ez a rész!