Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Relic Entertainment legfrissebb hírei szerint már csak napok kérdése, és a Company of Heroes 2 rajongói, pontosabban első ízben kizárólag az előrendelők már bele is kóstolhatnak majd az idei év egyik legjobban várt második világháborús stratégiájának zárt bétájába. Híreink szerint ugyanis a csapat április 2-án fogja elindítani a szervereket, így a szerencsés fanatikusok kipróbálhatják az alkotás többjátékos módját, benne 1v1, 2v2, 3v3 és 4v4 összecsapásokkal, amelyek mellett 40-es szintig fejlődhetnek és belekóstolhatnak az Army Customiser lehetőségbe is.
Hangsúlyozandó, hogy a keddi bétán még csak az előrendelők vehetnek részt, de egy kicsit később – állítólagosan két héttel az indulást követően – már a publikus béták is elrajtolnak majd, így elővásárlás nélkül is belekóstolhatunk a Company of Heroes 2 élményébe.
vendeg
13 éve, 2 hónapja és 3 heteNem kaptam meghívást pedig regeltem… 🙁
vendeg
13 éve, 2 hónapja és 3 hetenem az idei ev,hanem az elmult par ev leginkabb vart ilyen stilusu jateka.
vendeg
13 éve, 2 hónapja és 3 heteNekem se jött meghívó. Bukta.