Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Warspire névre hallgat a Silverlode csapatának legújabb alkotása, tudtuk meg mindezt a csapat legfrissebb sajtóközleményéből, amelyből kiderült még egy és más a készülő programról. Így többek között az is, hogy a játék a gyűjtögetésre kiélezett fantasy RTS lesz, amelyben nagy szerepet kapnak a valós idejű akciók, bennük azonban nem csak csapatok, hanem különböző hősök is részt vesznek, méghozzá a SAGA univerzumból - képünkön - átültetett hat frakció oldalán csoportosulva.
A rövidke nyilatkozatból megtudtuk továbbá, hogy a játék a birodalomépítésre és a sok-sok küldetésre is koncentrál majd, de egy csipetnyi szerepjátékos él is társul az összképhez, köszönhetően a szintfejlődésnek, a különféle erőknek, illetve a hősök képességeinek. A Warspire mindemellett erős multiplayer támogatással is bír majd, így a fejlesztők az online RTS címkét is előszeretettel alkalmazzák hozzá, de nem kell megijedni, jelenlegi terveik szerint lesz egyjátékos kampány is hozzá. A játék jelen pillanatban alfa fázisban van, megjelenése pedig ennek ellenére is még idén ősszel várható.
vendeg
14 éve, 10 hónapja és 3 napjajól néz ki a csaj🙂