Bejelentették a Magicka: Wizard Wars-t

2013. március 26.
1.7911
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
A Paradox Interactive a GDC 2013 megkezdésére hivatkozva bejelentette a már korábban is felmerült legújabb Magicka-játék fejlesztési munkálatait, amit meglepő módon nem a sorozatot megálmodó Arrowhead Games, hanem egy vadonatúj brigád, a Paradox North végez a háttérben.
 

Az érkező alkotásról egyelőre még keveset tudunk, de azt már igen, hogy a Magicka: Wizard Wars címre hallgat majd, középpontjában a többjátékos módra kiélezett varázslócsatákkal.

Az alkotás a tervek szerint kizárólag PC-re fog megjelenni és nem összekeverendő a még szintén fejlesztés alatt álló, ám egészen más koncepcióban alkotó - egyébként iOS rendszerekre érkező - Magicka: Wizards of the Square Tablettel.

Alant egy kissé elme-roggyant élőszereplős trailert is megtekinthettek, amit a bejelentés mellé kaptunk és nekünk bizony mosolyt csalt az arcunkra.

#tv#
2 hozzászólás

Vendég

13 éve, 3 hónapja és 7 napja

Látványos, nagyon bejövős!

válasz erre

csirkee

13 éve, 3 hónapja és 7 napja

röhögő smileyröhögő smiley de jó a videó alapján, tetszik

válasz erre
Magicka: Wizard Wars
nincs ár
kövesd a játékot!
 
Minden hír, videó és cikk
GDC 2013
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja