Az Xbox szülőatyja cáfolja a következő konzol megjelenéséhez kapcsolódó híreket, azaz bizonyára nem érkezik jövőre az utód. A frissített Xbox megérkezésének teóriája első hallásra nem sorolható ugyan a fantasztikus történetek műfajába, belegondolva azért elég meredek lépés lett volna a Microsoft részéről pont akkor meghúzni egy ilyet, amikor épp meglódul a szekér. Gyaníthatóan semmi valóságmagja nincs a sztorinak.
Mi kérünk elnézést! Nem szokásunk ugyanis mindenféle pletykaszagú híresztelést feltenni az oldalra, most azonban rendesen lyukra futottunk, bár - mentségünkre szóljon - nem kezeltük tényként az új Xbox 2009-es eljövetelét.
A Microsoft pletykának minősítette a hírt, és kategorikusan kijelentette, hogy semmiféle új konzollal nem készülnek előállni a következő éven.
Ezek szerint valakinek nagyon élénk a fantáziája, viszont csapnivaló a humorérzéke, ha ezt a sztorit viccnek szánta. Kérdés, a történetnek bármely ízében van-e bármiféle köze a valósághoz, és valaki jól informáltnak vélte magát, avagy a sztori egy az egyben kitaláció. Valószínűleg ez utóbbi a befutó.
Kapcsolódó:
Jövőre érkezhet az új Xbox