A bejegyzést hagyó úriember sajnos nem hagyta meg az utókornak a teljes nevét, csupán az Obsidian_Ent álnéven ismerhetjük, de azt a hasznos információt közölte velünk, hogy akár vérontás nélkül is végigjátszhatjuk az Alpha Protocol-t. Így tehát képesek leszünk saját magunknak is többféle játékmenetet kreálni. Az egyik lehetőség az, hogy megvesszük az összes nagy erejű fegyvert, és átlövöldözzük magunkat a pályákon, vagy ahogyan ma kiderült, akár teljesen csendben, meglapulva az árnyékokban, szép szóval próbáljuk meg elérni célunkat. Vagy ennek a középútját választjuk, hol megvillantva fogunk fehérjét, hol

Érdekes és mindemellett korrekt információ, ennek fényében biztosan még többen várják az Alpha Protocol-t. Októberben érkezik!