Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Chris Roberts, a Wing Commander alkotójának új űrszimulátora a Star Citizen, pénzgyűjtő kampánya során elérte az 51 millió dolláros támogatást. Ez már jóval túl van a 48 millió dolláron, amit egy hónappal ezelőtt jelentettek be. A legutóbbi pár órában az eddigi eredmény pontosan 51,096,609 dollárnál állt, 525,341 adományozónak köszönhetően.
Az új finanszírozási mérföldkő azután történt meg, miután a hétvége folyamán megjelentettek olyan új űrhajókat amik több, mint 350 dollárért keltek el. Az új cuccokat meg lehet tekinteni a Star Citizen weboldalán.
Nem is oly rég, a Star Citizen-t fejlesztő Cloud Imperium Games előzeteseket jelentetett meg a játék első személyű lövöldözős, versenyzős, és bolygófelfedező moduljairól. Az FPS modult egy teljesen más, meg nem nevezett stúdió fejleszti. Ezekről tegnapi cikkünk bővebb információkkal szolgál.
totyak
11 éve, 10 hónapja és 1 heteHa ebből szart hoznak össze, örökre elássák magukat.
kylx
11 éve, 10 hónapja és 1 hete50 milla után? Én is elásnám őket.
juhaszandor
11 éve, 10 hónapja és 1 hete51 milla elég szép, főleg így, hogy kb alig kell valami új és ömlik a pénz.
Ha kedvük lesz, a végén csinálhatnak 50-100 dolláros DLC-ket egy-egy űrhajóval, aztán meg csak ömlik majd a pénz.