Amint ugyanis a hivatalos közleményből megtudtuk, még ezen a héten elérhetővé válik az epizodikus formában érkező Final Fantasy Dimensions, amelyet a Matrix Software fejleszt, megjelenésére pedig iPhone-ra, iPad-ra és Androidra van esély.
Hogy pontosan mikor? Természetesen erre is válaszolt a Square Enix közleménye, így máris nyugtázhatjuk, hogy augusztus 31-én számíthatunk a négy részes szerepjáték-sorozat prológusára, amely ingyenes lesz minden egyes rajongó számára, de a többi rész már nem.
Hogy azok mikor fognak megjelenni, az egyelőre kérdéses, de azokért cserébe 8 eurót kérnek majd az illetékesek, kivéve az első felvonásért, ami 2 euró 40 centért lesz letölthető a mobilos disztribúciókról.
A játékot egyébiránt egy kollekció keretein belül, egyben is megvásárolhatjuk majd, ebben az esetben 23 euróval lesz könnyebb a pénztárcánk.