Advertisement

A PlayStation VR-exkluzív Golem-et is újra láthattuk a PSX-en

2017. december 11.
12.5381
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Alaposan kitett magáért a Sony a PSX 2017 utolsó napján, a kiadó ugyanis összetrombitálta az összes függőben lévő projekt csapatát, hogy tartsanak egy rövidke prezentációt készülő művükről.
Advertisement

Nem maradt ki a sorból a Highwire Games sem, akik még a 2015-ös PSX-en mutatták be Golem című játékukat, amely a PlayStation VR exkluzivitásában nagy csendben készült, azonban a fejlesztők most előléptek az árnyékból, és nemcsak friss gameplay felvételeket mutattak meg nekünk, hanem egy megjelenési dátumot is kaptunk tőlük.

Ebből kiderült, hogy a Golem várhatóan 2018. március 13-án érkezik, méghozzá változatlan koncepcióval, ezáltal a játék középpontjában még mindig egy óriási gólemet irányító kisgyerek áll, aki különféle fejtörőket old meg és hatalmas gólemekkel harcol majd egy fantasztikus világban..

Nézd nagyban ezt a videót!



Advertisement
3 hozzászólás

totyak

5 éve, 8 hónapja és 27 napja

A legtöbb VR játékot kissé darabosnak, mesterkéltnek érzem a normál játékok pörgősségéhez képest. Az nem elég, hogy jól néz ki (sok nem is szép amúgy), gördülékenynek kell lennie.

válasz erre

Direktor

5 éve, 8 hónapja és 27 napja

Hű de rohadt sokat kell tekerni egy kis gameplayért

válasz erre

Gólem

5 éve, 8 hónapja és 27 napja

Igen dög játék lesz ez, nagyon bejön.

válasz erre
Golem
nincs ár
kövesd a játékot!

 
Minden hír, videó és cikk
PSX 2017
legutóbbi hozzászólások
 

Itt is rontjuk a levegőt