Mindkét forrás kiemelte, hogy a játék már javában készülődik a háttérben, és biztos, hogy tartalmaz majd hagyományos egyjátékos kampánytellentétben ugyebár a Black Ops 4-gyel -, de a multiplayer és a Zombies móka sem marad ki belőle. Egyelőre persze mindez csak pletyka, de ti például mit szólnátok hozzá?