34 éves
Hiperaktív
Pontjai: 10.198 pont, Hozzászólásai: 325 db
Adatlap megnézve: 70011 alkalommal
Adatlap megnézve: 70011 alkalommal
Jó áron érkezik a Sharkoon Rush Core headset
hamarosan megtudjuk:p
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Androidra is megérkezett a Razer Comms
Ingyen van :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A hobbit – Smaug pusztasága filmkritika
Maximum egyszer nézem meg mindegyik részt, a látványvilág tényleg jó de engem nem hoz lázba. Ezt is megnézem majd és soha többet. Egy jó játékot azonban el tudnék már végre képzelni, amikkel eddig játszottam, azok bejöttek.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
X Rebirth teszt
Köszönöm szépen;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Érkezik a CHERRY DW 3000 vezeték nélküli szett
Én is azok közé tartozom, akik a vezetékes megoldásokat preferálják:) De több olyan gamer bill és egér is van, ami vezeték nélküli és nagyon jó. Az ilyen "általánosabb" cuccok nem annyira ajánlottak játékosoknak. Meg engem az akksi merülése idegesítene a...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
News.zip – a 2013. 47. hét legfontosabb hírei
:D Nem szempont az, hogy ki mennyiszer nyert eddig, maximum nagy döntésképtelenség esetén számít, akkor is nyíltan vállalva az új szereplő kerül előtérbe, ami szerintem teljesen érthető. Azért örülök, hogy továbbra is olvasod az oldalt ;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Több Windows 9 koncepció is napvilágot látott
Nem értem mi ez a hamar dolog :D simán két éves, vagy még több is lehet a Windows 8 mire jön a 9. Az összes többi rendszerből minimum évente jön új, az MS-nek pedig a Wind 8 jó alap, így...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Több Windows 9 koncepció is napvilágot látott
Szerintem egy sima ki/be kapcsoló opcióval kell belerakni és kész:p amúgy nekem is első dolgom volt a start menü berakása, egyébként meg fél perces művelet egy hasznos és ingyenes program egyik alfunkciójaként;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Játékosoknak szánt Mini-ITX vonalát erősíti az MSI
2x8 giga bőven elég, sőt még sok is, szóval 2x4 lenne az ideális, ami meg szintén mindenhez elég, szóval szerintem okos gondolat volt ezen spórolni helyet meg egyebeket:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Leáll a Joli OS disztribúció fejlesztése
Nekem nagyon szimpatikusnak tűnik, és a Cloud dolog is nagyon frankó a honlapjukon található információk alapján.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Call of Duty: Ghosts teszt
Játszottam vele néhány órát, max grafikán meg minden és egyszerűen a PC-s verzió egy vicc. Az a vérnek nevezhető valami... meg a mesterséges intelligencia is gyenge, tele scriptekkel. Végig lehet vinni de, hogy ekkora kultuszt teremteni ennek, kicsit fura nekem....
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mindenhol jó, de legjobb otthon, avagy a zsebrendszerek világa
Hamarosan érkezik !;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!