Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Újabb jelentés látott napvilágot a Bloomberg magazin jóvoltából a kisebb és olcsóbb Nintendo Switch kapcsán, így megtudtuk, hogy a japánok állítólag már júniusban piacra dobnák az új készüléket. Az első nyári hónap végére betervezett premiert egyelőre még nem pontosították, érdekesség viszont, hogy korábban a Nikkei még őszre mondta az újdonság érkezését, de mivel állítólag több modell is tervben van már a Nintendo háza táján - jön egy olcsóbb és kisebb, valamint állítólag egy drágább és erősebb darab is -, ezért könnyen összekeveredhettek a szálak.
Akárhogyan is, az idei évben biztosan kap legalább egy új újrakiadást a Nintendo Switch, amiről nagy valószínűséggel az E3-hoz kapcsolódó Nintendo Direct részeként rántja majd le a leplet a japán gigavállalat.
mordorer
6 éve, 8 hónapja és 3 heteŐsszel jelenik majd meg ha jön tényleg és majd az E3-on fogjak bejelenteni.
patrik94
6 éve, 8 hónapja és 3 heteKíváncsi leszek tényleg mikor jön és milyen lesz.
warriorautobot
6 éve, 8 hónapja és 3 heteHát ha előbb jön azt szerintem sokan jól fogják kezelni. 😄
totyak
6 éve, 8 hónapja és 3 heteTetszik a Switch, mint konzol, néhány játékkal szívesen játszanék is, de szerintem túl drága a képességeihez képest. Engem inkább a PS vonz.
xelosz
6 éve, 8 hónapja és 3 heteén már sokszor agyaltam rajta de jó lenne a ps mellé de mindig leteszek róla. érdekelne rajta a zelda meg talán egy mario game azt kifújt.
kedvenc címek közül darksiders még talán vagy doom.
de nekem ennyit nem ér meg pár cím miatt sajna.
de használtan egyre jobb árakat produkál az viszont jó hír.