Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Hihetetlenül jó látni, hogy a játékosok mennyire megbecsülik az Insomniac Games munkáját, lévén a Spider-Man sorra döntögeti a rekordokat, ráadásképp most egy újabb területen gurított nagyot a játék. Ha alapjául vesszük a nyitott világú produktumokat, és hozzájuk hasonlítjuk, hogy a Spider-Mant hányan platinázzák ki, akkor egészen elképesztő az eredmény, hiszen a cucc platinázási aránya 10%-on áll, ami főleg annak tükrében erős teljesítmény, hogy körülbelül egy hónapja jelent meg a játék.
Bár az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem túlzottan nehéz minden trófeát kicsikarni a Spider-Manből, kifejezetten könnyű összeszedni minden kis apróságot, de ez a legkisebb mértékben sem csökkenti a játék érdemeit, hiszen mégiscsak minden tizedik ember 100%-ozza ki a hálószövő aktuális kalandját, ami azért valljuk be, roppant szép adat.
pixelhexer89
7 éve, 3 hónapja és 1 heteÉn 85 százalékon hagytam abba, amikor befejeztem a fő küldetést, de valamikor tuti én is visszatérek, csak annyi a befejezetlen, félbe hagyott játékom. 🙁
vape
7 éve, 3 hónapja és 1 heteBiztos rohadt könnyű! xD
santonio
7 éve, 3 hónapja és 1 heteMert érdekes és kellő hosszúsága van.
bekecs
7 éve, 3 hónapja és 1 heteRohadt jó game, nagyon leköt, nem véletlen. 🙂
warriorautobot
7 éve, 3 hónapja és 1 heteWoW!
És tényleg elég magasan áll a mutatója. PSNprofiles-on 44%-on van!