Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Hatalmas hírt közölt a Rebellion csapata, akik egy videó-interjú során megerősítették, hogy ők készítik el az egykoron az Elixir Studios és a Sierra kooperációjában megjelent Evil Genius régóta várt folytatását. Aki esetleg nem ismerné, az Evil Genius egy 2004-es stratégia volt, amely a Dungeon Keeper stílusában elég szépen igyekezett kigúnyolni mindent, ami a 007-es ügynökhöz, illetve úgy általánosságban ehhez a témához volt köthető az alternatív hatvanas-hetvenes évek körítésével, és bár a Rebellion már 2006-ban megszerezte a jogokat, ellenben csak most jutottak el odáig, hogy felhasználják azt - habár közben volt egy elég bénácska és csődbe került Evil Genius Online is -, de most nem egy feldolgozást, hanem egy teljes értékű folytatást kapunk tőlük.
A Sniper Elite-sorozat készítői egyelőre konkrét részletekkel nem szolgáltak nekünk az Evil Genius 2-ről, de annyit elárulta, hogy első körben a PC lesz a központi platform, és biztos nem ingyenes alkotást készítenek, de bővebb információkat a formális bejelentés idejére ígértek a fejlesztők.
linuxfan
8 éve, 6 hónapja és 2 heteOké nálam hivatalosan is ez a nap híre! 😄 Imádtam!
totyak
8 éve, 6 hónapja és 2 heteNem szerettem az első részt sem, de azt azért becsülöm bennük, hogy visszanyúlnak egy 13 éves játékhoz. Biztosan vannak páran, akik évek óta erre a hírre várnak, micsoda érzés lehet ez most nekik 😄