Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az AOC igen komoly kínálattal rendelkezik a monitorok piacán és a játékosok számára is igen sok modellt kínál. Általában minden új technológiával kapcsolatban tartani tudják a komoly gamer családokkal rendelkező vetélytársak lépéseit, nemrég pedig egy óriási, főként AMD-párti játékosoknak ajánlott modellt lepleztek le.
Az AOC C3583FQ ugyanis 35 hüvelykes hajlított VA panelt kapott, melyen „csak” 2560 x 1080 pixel jelenik meg, így ilyen téren nem kívántak versenyezni a komolyabb riválisokkal. A FreeSync technológia támogatása az AMD grafikus kártyával rendelkező játékosoknak lehet jó hír, melyhez természetesen 144Hz-es képfrissítés is társul. A válaszidő 5ms-os, ami nem a legjobb a piacon, de egyébként az átlagos játékosok számára teljesen élvezhető képet kínál, a beépített hangszórók pedig 5W-ra képesek.
kpal
10 éve, 1 hónapja és 5 napjaAzért komoly vga kell aki 144 Hz kiakarja használni.
warriorautobot
10 éve, 1 hónapja és 5 napjaHát nem lesz olcsó.
totyak
10 éve, 1 hónapja és 3 napjaEz egy óriás, az én szobám meg egy kis lyuk 😄 Hajlított kijelzőt meg elvből nem vennék, mert nem hiszek benne. És végül, de nem utolsó sorban, nem is lenne rá pénzem.