Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A CD Projekt RED munkatársai bejelentették a The Witcher 3: Wild Hunt várhatóan utolsó ingyenes letölthető tartalmát, amivel igencsak kellemes meglepetést okoztak a rajongók számára. Ha ugyanis eddig nem lett volna értelme újra kijátszani Geralt kalandjait, akkor ezután már lesz, a kérdéses szerepjáték utolsó bővítménye ugyanis egy New Game Plus játékmódnak ígérkezik, ami pontosabb részletekkel még nem rendelkezik, de bizonyára rengeteg új és nehezebb élmény vár ránk a betöltését követően.
A kérdéses DLC premierjét a fejlesztők a közeli jövőre ígérték, méghozzá mindenkinek teljesen ingyen.
kpal
10 éve, 11 hónapja és 2 napjaVégre már nem csak a pénzt látja valaki a DLC-ben.
mordorer
10 éve, 11 hónapja és 2 napjaNsm semmi mennyi free cuccal próbálják helyrehozni a hatalmas lebőgést. Kíváncsi leszek, Batman játékkal mi lesz. Bár van egy sejtésem… 😖
totyak
10 éve, 11 hónapja és 1 napjaEgy vagon pénzt kereshetnének ezzel a sok dlc-vel. Becsülendő, hogy ingyen adják őket.