Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Noha egy percig sem kételkedtünk abban, hogy a New Nintendo 3DS XL a jövőben Európa földjén is megjelenhet majd, de a GameStop áruház egy promóciós poszterének köszönhetően kiderült, hogy a premier közelebb van, mint gondolnánk. Egy eredetinek látszó plakáton ugyanis úgy tűnik, hogy a kis masina február 13-án debütálhat majd a nyugati szektorban, így Európában és Amerikában is, méghozzá olyan kezdőcímekkel, mint a The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D és a Monster Hunter 4 Ultimate.
A hír természetesen egyelőre még csak pletyka, de ne feledjétek, ma délután 3 órakor Nintendo Direct előadás lesz, amelynek során talán a japánok hivatalosan is megerősítik a fentieket.
FRISSÍTÉS: A Nintendo Directen kiderült, hogy valóban február 13-án jön Európába a New Nintendo 3DS XL, 200 dollár körüli áron. Videónk is van:
kpal
11 éve, 3 napja és 3 órájaegyre nagyobb 😮
petrovicsz
11 éve, 3 napja és 1 órájaBeruházok egyre. Nekem nagyon tetszik.
totyak
11 éve, 2 napja és 19 órájaNekem még mindig inkább a Vita tetszik.
i3eng
11 éve, 2 napja és 18 órájamire megjelenik már 300forint lesz a dollár, és máris nem olyan baráti ár 😕
mordorer
10 éve, 11 hónapja és 1 heteNálam kimaradt de majd így pótlom.