Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az utóbbi időszakban az AMD egyik legnagyobb dobása egyértelműen a Mantle megoldás volt, mely még mindig nem mutatta meg teljes erejét, ám erre a hírek szerint már nem kell sokat várnunk. Richard Huddy a PDXLAN nevezetű rendezvényen tartott egy prezentációt, melyből kiderült, hogy még idén elérhetővé teszik a Mantle SDK-t. Ezzel a béta fázist is elhagyja a megoldás, ráadásul sokakat meglepve azt is megtudtuk, hogy az nVIDIA és az Intel is szabadon használhatja a szükséges fejlesztési eszközöket, hiszen ingyenes lesz az elérés és licenszdíjat sem kell fizetni.
Richard Huddy azt is elárulta, hogy jelenleg már több mint 100 játékfejlesztő vállalattal kötöttek megállapodást a Mantle kapcsán, ami nagyjából kétszer annyi megállapodás, mint amivel még idén nyáron rendelkeztek. Jelenleg nagyjából 20 Mantle-t támogató játék van készülőben, az SDK elindítása pedig rengeteg lehetőséget rejt magában.
juhaszandor
11 éve, 2 hónapja és 5 napjaMegnéztem, most még csak annyi info van róla, hogy regisztrálni lehet náluk és ha tetszik a projekt, illetve a fejlesztőcsapat, akkor engedélyezik az SDK használatát. Pedig megnézném már magamnak. Azt mondjuk sajnálom, hogy DICE-al együtt készítették, az ő megoldásaikat nem szeretem, nem optimizálnak.
rdave
11 éve, 2 hónapja és 5 napjaJó lenne, ha elterjedne. Nálam ami DX-ben már rosszul fut, az Mantle alatt simán játszható.
tuttu13
11 éve, 2 hónapja és 5 napjaEnnyi! Önzetlen dolog! Egy nVidia soha nem fog hasonlót tenni! Inkább pereskedik még oktalanul is.
totyak
11 éve, 2 hónapja és 5 napjaRemélem az nVidia nem játssza el a nagyfiút és utasítja vissza a felajánlást, hanem él a lehetőséggel és csinál valami hasznosat a kártyáit használóknak.