Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Érdekes helyzet állt elő a Dark Souls 2 PC-s verziója kapcsán, több forrás ugyanis arról számolt be, hogy késni fog a játék, a Bandai Namco UK azonban látszólag semmit se tud erről. A GameKeysNow.com legfrissebb jelentése szerint egy hetet késik a Dark Souls 2 PC-s verziója, a késés pedig mind a digitális, mind pedig a fizikai verziókat érinti. A helyzetet nem csak az bonyolítja, hogy a Bandai Namco látszólag semmit sem tud a kialakult helyzetről, hanem az is, hogy habár a késésről eddig csak angol üzletek számoltak be, a nyilatkozatokból mégis úgy tűnik, hogy a világ többi részét is érinti a probléma.
A feltételezett késés miatt április 25-éről május 2-ra módosul a premier napja, erről tájékoztatták legalábbis ügyfeleiket a helyi üzletek. A Bandai Namco UK egyelőre nem kommentálta az értesüléseket, azt azonban megígérték, hogy utánajárnak a dolognak.
1000feri
12 éve, 2 hónapja és 1 hetesebaj,,,,,
i3eng
12 éve, 2 hónapja és 1 heteszerintem csak kavarják a szart, se steamen se dark souls facebookos oldalán nincs változás
zender
12 éve, 2 hónapja és 1 heteNekem is furcsa. Előbb a digitálisak jeleznék a csúszást szerintem és csak utána derülne ki a fizikai boltokban.
kpal
12 éve, 2 hónapja és 1 heteAnnyi baj legyen van bőven jó játék , 🙂
vendeg
12 éve, 2 hónapja és 1 heteHát ebbe bele kell törődnünk !! 😄
teglasdavid
12 éve, 2 hónapja és 1 heteSzerintem senkit nem hat meg hogy késik mivel van ezek kívül még sok jó játék ! 😄
totyak
12 éve, 2 hónapja és 1 heteAzért ha a Namco nem tud róla, akkor nem hiszem, hogy valós a hír.