Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A napokban a Sony és a Naughty Dog egy hivatalos trailerrel borzolta fel a kedélyeinket a The Last of Us legutóbbi DLC csomagjával, avagy a Left Behinddal kapcsolatban, amihez pontos megjelenési dátumot még mindig nem mellékeltek az illetékesek. Nemrégiben azonban a Sony saját online boltjában is felbukkant a bővítmény, amihez nem csak árcédula, hanem pontos megjelenési dátum is társult, ám mivel hivatalos bejelentésünk még nincs a témában, ezért ezt egyelőre sajnos még nem tekinthetjük véglegesnek.
Az alábbi képkockával bizonyított eset alapján azonban a The Last of Us: Left Behind DLC a tervek szerint február 14-én, tehát alig egy hónap múlva már érkezik is, méghozzá 15 dolláros árcédulával. Vajon igaz lehet?
totyak
12 éve, 5 hónapja és 1 heteAnnyi tartalom tuti nem lesz benne, hogy 15 dolcsit érjen.
vendeg
12 éve, 5 hónapja és 5 napjaTeljesen jogos…