Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A tegnapi napon már beszámoltunk arról, hogy új videó fog érkezni a mai napon a Destiny-ről és a Bungie ígéretéhez híven el is hozta nekünk azt illetve lehullt a lepel a bétáról is. Először lássuk a The Moon gameplay felvételeket:
Nemsokkal azután, hogy beszámoltunk a béta pletykájáról az Amazon frissítette a Destiny oldalát a bolt kínálatában és megemlítették, hogy az előrendelők hozzáférést kapnak a 2014 elején induló bétára mely minden platformon élni fog.
Ezt az Amazon hamar javította, ám néhány órával ezelőtt a Bungie hivatalosan bejelentette, hogy azon személyek akik előrendelik a játékot, bármelyik áruháznál, hozzáférést kapnak a bétához.
lolz
12 éve, 8 hónapja és 3 heteIszonyat jól néz ki,és a csávó beszéde 5*.😄
angryknight
12 éve, 8 hónapja és 3 heteegyre jobban kell ez a játék és persze egy PS4 is 😄
marco
12 éve, 8 hónapja és 3 heteVárós cucc.
kpal
12 éve, 8 hónapja és 3 heteFincsi 😄😎
juhaszandor
12 éve, 8 hónapja és 3 heteÉn a korábbiak alapján nem erre számítottam. De érdekes a cucc 😄
totyak
12 éve, 8 hónapja és 3 heteJóféle csihi-puhi játék sok-sok csúnya ellennel, konzolokra 🙁