Nemsokkal azután, hogy beszámoltunk a béta pletykájáról az Amazon frissítette a Destiny oldalát a bolt kínálatában és megemlítették, hogy az előrendelők hozzáférést kapnak a 2014 elején induló bétára mely minden platformon élni fog.

Ezt az Amazon hamar javította, ám néhány órával ezelőtt a Bungie hivatalosan bejelentette, hogy azon személyek akik előrendelik a játékot, bármelyik áruháznál, hozzáférést kapnak a bétához.