Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Néhány órával ezelőtt már felmerült egy pletyka, amely állítólagosan hivatalos forrásokból építkezett és a vele együtt érkezett információk szerint a legújabb SimCity epizód várhatóan 2013 februárjában kerülhet majd fel a boltok polcaira. Az E3-as Electronic Arts konferencián mindez hivatalos alátámasztást nyert, így immáron biztosak lehetünk abban, hogy a játék valóban február magasságában fog megérkezni a rajongókhoz.
A konferencián egyébiránt szintén megerősítést nyert még, hogy a sorozat életében először az ötödik SimCity többjátékos móddal is rendelkezni fog.
vendeg
14 éve, 2 hete és 6 napjaMultiplayer SimCity?😮 Na nebazd🙂
rdave
14 éve, 2 hete és 6 napjaHogyne! 🙂 Van aki a polgármester szerepét tölti be és van aki például a közmunkásokat igazgatja… 🙂