Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Digital Extremes műhelyében fejlesztés alatt álló, új Star Trek játékból láthattunk trailer-t a Sony sajtótájékoztatón. A játék a legutóbbi J.J. Abrams film történetét folytatja, a játékosok Kirk-öt és Spock-ot irányíthatják egy (állítólag teljesen egyedülálló) kooperatív-centrikus történetben. A készítők szorosan együttműködnek a film stábjával, hogy még egyedibbé tegyék a játékélményt. A videóban kizárólag gameplay anyagot láthatunk. Íme:
Megjelenés: 2012 nyarán, PlayStation 3, Xbox 360 és PC platformokra.
marco
15 éve, 2 hete és 5 napjaEjj de soká lesz ez még…🙁
dns
15 éve, 2 hete és 5 napjaHát még 2012. decembere, amikor valószínűsíthető a következő Star Trek mozifilm érkezése…
Habár azután már úgyis nagyon ráérünk😉
vendeg
15 éve, 2 hete és 5 napjaJa a Karácsonyt már nem érjük meg!😄