Xbox 360
A Splash Damage megvizsgálta a lag problémákat és azok okait, az új frissítésben jobb hálózati teljesítményt ígérnek. A javítást már elküldték a Microsoft-nak, jövő héten várható. A csak német játékosoknál előforduló fagyási problémát is orvosolja a javítás.
PC
Jövő hét elején érkezik a végső tesztelési fázisban járó PC patch. A kijavított hibák:
– Hangkihagyás bizonyos pályákon hálózati játékban
– Növekedett a grafikai teljesítmény, különösen az Ambient Occlusion beállítás használatakor. Az AMD és NVIDIA driver frissítései további teljesítménynövekedést eredményezhetnek majd.
– A szerver böngésző kisebb módosításokon ment keresztül, többek közt konkrét játékosszámú szervereket is ki lehet szűrni, és a tele levő szervereket is megjeleníti
– Kisebb javítások a karakter hangjával és az alt-tab használattal kapcsolatban
– A dedicated szerver-ek egyszerre frissülnek a játékkal, ami nagyobb CPU teljesítményt jelent. Ki lett küszöbölve néhány programozási hiba, ami az NPC-kkel kapcsolatos küldetések meghibásodását okozhatta
A változtatások teljes listája a patch-csel együtt letölthető.
PlayStation 3
Miután a PSN újra működőképes, folytatódnak a multiplayer tesztek. Az Xbox 360 változtatásai hamarosan át lesznek ültetve PS3-ra is, várhatóan szintén jövő héten.
totyak
12 éve, 5 hónapja és 1 heteNéhány folt minden játékhoz elkél. Akkor van gond, ha már úgy jön a játék, hogy rögtön foltozni kell. Ott látszik, hogy a fejlesztők valamit elszúrtak.