Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az idei nyár egyik slágercímének ígérkezett MMO-s körökben az All Points Bulletin, avagy röviden APB megjelenése, azonban a végeredményt szemlélve megállapíthatjuk, hogy az eszméletlen költségeket felemésztő fejlesztési munkálatokkal büszkélkedő projekt komoly hiányosságokkal rendelkezik. A kritikusok sem voltak túlzottan elájulva tőle, így beindult a csapat védekező mechanizmusa, akik hivatalosan bejelentették a minap, hogy az ideiglenesen foglalkoztatott fejlesztőket meneszteni fogják.
Hogy pontosan kiket, hányt embert és ezek után mennyien maradnak a csapatban, azt sajnos nem tudjuk, de a Realtime Worlds komoly átstruktúrálódáson fog átesni, ezt biztosra vehetjük. Minderről a csapat főnöke, avagy Gary Dale számolt be a Develop magazin munkatársainak, aki megerősítette, hogy aggódnunk nem kell, a játék megkapja majd a kijáró kötelező támogatást, így tehát javítások és bővítmények is érkezni fognak hozzá, sőt, a megmaradt csapat még egy jelenleg bejelentetlen és név nélküli projekt munkálatainak is nekiáll a jövőben.
shade
15 éve, 6 hónapja és 2 heteEz az APB havidíjas? Esetleg van valami kipróbálható verzióra ami 24 óráig jó vagy tudomis én?