A mai napon viszont egy félig hivatalos forrásból lelepleződött a játék folytatása! Szenzáció avagy sem, a Rockstar egyelőre még nem kommentálta a történéseket, mindenesetre az biztos, hogy a játék zeneszerzője, avagy Shawn Lee úgy nyilatkozott, hogy a közeljövőben ő fogja elkészíteni a Bully 2 zenéjét is. Mivel nem egy égből kapott pletykának nevezhetjük a történéseket, hanem a program egyik hivatalos személyének a szájából elhangzott információnak, ezért tulajdonképpen biztosra vehetjük, hogy a Bully 2 bejelentése itt van a kanyarban, és nem kizárt, hogy már a jövő esztendőben kézbe is vehetjük. Utóbbiak természetesen csak érzelemtől túlfűtött feltételezések, de a Rockstar nyilatkozatát nagyon várjuk a témával kapcsolatban!