Mielőtt tehát bárki felháborodna és keresetlen szavakkal teletűzdelt levelet írna a fejlesztőknek, érdemes ezt észben tartani, az természetesen már más kérdés, hogy a Battle.net 2.0-ra kinek van szüksége, és miért nem lehet megtartani a klasszikus LAN játékmódot.

Az infarktus közeli állapotba került rajongók gyorsan nyugodjanak meg, már csak azért is, mert hírünk másik tárgya egy velős kis gameplay videó, amelyet az IncGamers osztott meg a nagyvilággal, és magát a StarCraft II-t láthatjuk rajta futás közben, nem kevesebb, mint hét percen keresztül. A mozgóanyagot természetesen itt és most magad is megtekintheted, csak kattints a lejátszás gombra és dőlj hátra!