A patch olyan nagy, hogy több mint 300 hibajavítást tartalmaz, többek között az autók felfüggesztéseit javították, valamint azt a bugot, hogy a játékosok képesek voltak áthajtani az NPC-ken a szabad barangolás során. Kiemelendő még a GPS útkeresésének javítása, ami alapvető problémát okozott a versenyekre való eljutásban.
A javítás a szerver stabilitásán is segít és a játék általános teljesítményének optimalizálásán minden platformon, ugyanis sokan szerverproblémát tapasztaltak. Többen egyszerűen nem tudtak bejelentkezni, vagy a lobbikból és a versenyekről kidobta őket a rendszer, de az első nagyobb javításban ezt most állítólag kijavították.
???? The first season of the Solar Crown is now live, along with the first Solar Pass, which has been offered to all players!
???? Everything you need to know about Season 1: https://t.co/BUkZRkNECn pic.twitter.com/pmiipStGLK
? Test Drive Unlimited Solar Crown (@testdrive) October 2, 2024
vape
1 éve, 8 hónapja és 4 napjaTalán most már érdemes lesz belenézni. 😄
fighterlaci
1 éve, 8 hónapja és 3 napjaÍgy kellett volna kiadni…
patrik94
1 éve, 8 hónapja és 3 napjaAkkor lehet érdemes rálesni újra.
vape
1 éve, 8 hónapja és 3 napjaMa ránézek. Hát kíváncsi leszek.