Nahát milyen értelmes emberek járkálnak errefelé. Látszik hogy az emberiség IQ-jaösszeadva annyi ahányan vannak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nemrosz. Nemszeretem az ilyen játékokat. Túl sok van má belőlük és semmi különbség.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Aztarohatt és ezt csak egy gyenge kis 200ezerér meg is lehet kapni majd. :p Csak álmodni lehet ilyenről.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez tök zsír! Furcsa h csak most figyelek fel rá :D.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A Fable-ban nemlehet fejlődni. Csak xp-t kell gyűjteni, amit képességekre lehet költeni a céhben.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Majd kipróbálom valameiket. Ha nem mindegyiket. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nincs. Trainer van. Keres rá googleban: Fable the lost chapters trainer.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Azta, akkor emélem leviszik az árát végre!:confused:
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ha megtanulsz oldasni, el is olvashatod mivan a videó fölé írva.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!