Nade a risen sokkal jobban lesz optimalizálva mint a gothic3 ;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Még nem is halottam eről a játékról. De olyan stratégiai kinézete van.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jee, ezaz! Ép ma gondoltam erre, hogy remélem lesz demója. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát a gép igény az: minimum Operációs rendszer: Windows XP Processzor: 2.0 GHz Grafikus kártya: Direct X 9.1, Pixel Shader 3.0, 256 MB (GeForce 7900…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A grafika marhajó :D Nemis tudom talán a crysisnél is szebb.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Te most télleg leszóltad az oldalt? :confused:
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mivan?! Ez most komoly? Játék? Migyárt lepuffantom magam.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Váo. De minek ehez 2 gép? Akkor nincs értelme.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Új kedvenc biztos :D. Majd kijön a Risen biztos rászáll arra :P.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!