nem ez volt véletlen a nvidia prezentáción is? már lop is az activision?
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Activision - Elképesztő next-gen technikai demonstráció
Electronic Arts: A SimCity egy MMO, a DRM pedig zsákutca
csak azt szeretnék az ea-sok hogy használd az origin-t,ez csak egy kamu szöveg részükről,csak rád erőltetik az origin használatát,ami persze egy nagy kupacs kula!:)
Májusban érkezik a Steamre a Fez
Dead Island: Riptide - Nem lesz Wii U-s változat
Far Cry 3, AC 3 gyüjtői leárazva!
BIT.TRIP Presents... Runner2: Future Legend of Rhythm Alien
Far Cry 3, AC 3 gyüjtői leárazva!
Gears of War Judgment launch party jövő héten
de rossz hogy nem budapesten lakok,csak emiatt sajnálom mert nem tudok menni ilyen jó kis bujlikra.. másért nem laknék ott:)