Imádom ezt a játékot!!!! legyen pls xbox 360-ra is:):P
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
végre visszakaphatná a régi dicsfényét a pes... legyen igaz hogy jobb lesz akkor megünneplem pár üveg sörrel... várom hogy mi lesz tényleg, és örülnék ha…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
akkor már veszek egy wii minit hamarosan hogy ne legyen annyira nagy a veszteség:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
kinéznétek a képekből hogy csak low beállításon megy a játék?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
én is írtam egy blogot róla,de nem lett ilyen jó!:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
mi a baj az uplayel,és miért baj hogy nagy a fű?:) az azért jó mert el lehet rejtőzni simán az ellenfelek elől... szerintem egyik se…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez nem újdonság... a játék nagyon jó lett:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
marco... lehet hogy segítségeddel előrendelnék rá:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
jó lehet hogy Amerikában egy hambiért osztogatják,de itt szerintem nem lesz olyan olcsó:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
jól jönne egy ilyen gép... csak legyen magyarországon és nem legyen túl drága... azonnal beszereznék egyet:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!