Mondjuk másmilyenen ők nem nagyon tudnak, lévén AAA kiadó.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Húsz óra mondjuk nem sok, kcisit húzós az ára...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem vágom nagyon Mario univerzumát, de miért Mario bros.-nak nevezik őket? Az nem Mario testvéreket jelentene? De Mario keresztnév, Luigi is, így ő nem Mario.…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na mondjuk ezt tényleg nem gondoltam volna! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk erről már beszéltek régebben is hogy teljesen más lesz az irány.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Igazán kíváncsi leszek, megmondom őszintén. Nem szoktak rosszak lenni, de egyre gyengébbek.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Brutál! :O Én azért nem láttam bele ennyit, megmondom őszintén.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk amilyen hype van mögötte, nem csodálom!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez a része mondjuk pont nem rajzfilmes, szóval nekem bejön.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!