Mondjuk az AVP-t - az 1999-est - én kifejezetten imádtam. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem egy nagy szám játék nekem volt szerencsém hozzá de háááát ha azt mondom hogy az AVP játék sokkal jobb azzal mindent elmondok.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Amikor ilyen nagyokat mondanak, mindig tartok a csalódástól.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Amit elsején mondanak azt már el sem hisszük.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Igen bonyolult a harcrendszer mit ne mondjak. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mindig mondtam hogy ez a legnyugisabb meló! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ha full ingyen lenne még azt mondom oké...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk az elég kemény hogy 650 ezer környékén megáll a legdrágább verzió. Igen korrekt.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mihez mérjük. A Dark Souls 3-hoz képest persze, de ezt mindössze három ember rakta össze és ahhoz képest meglepően monumentális lett. A megjelenéskor sajnos borzalmas…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!