Wooooow! :O Mondjuk egy folytatásnak méginkább örülnék! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Folytatást én is bírnám mondjuk. Csak lehetne picit hosszabb.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk nagy a mozgolódás mostanában a franchise körül szóval nem lenne meglepő.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát mondjuk azt nem csodálom. Ezért fizettek emberek.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Épp mostanában játszottam a Monster Jam Steel Titans 2-vel, nagyon rákattantam.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk ők azért nem olyan jelentős csapat, de összességében nagyon gáz hogy mindenhol ez van. :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Serényebben is dolgozhatnának. Mondjuk még jobb lenne, ha csalni nem is lehetne ugyebár...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kar hogy nem nyár közepén mondjuk de így sem rossz. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!