Kövezzetek meg de nekem ez bejön. Mondjuk, látom iPetnek is. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez nem feltételenül jó hír mondjuk. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát az még nem siker mondjuk...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Akkor már ketten vagyunk. :D Mondjuk én az egész franchise-t rühellem. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mi mást mondanának? :D Én meg csak azt hallom mindenkitől hogy egy rakás bughalmaz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon kemény, mondjuk jókritikákat kapott, gondolom az megdobja.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát évek óta ugyanezt mondják sajnos, szóval nem lep meg.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Bár nem tudom mit hagyunk ki mert nem ismerem a projektet, de ennyiből is azt mondom, kár érte.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát, marha vicces az ürge mit ne mondjak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát mondjuk PC-n ismán esélyes.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!