Érdekes, annyira nem nagy game.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Bejelentik a kézikonzolt. ;) Ami valami sima felhős szolgáltatós eszköz lesz szerintem. Sajnos.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát végülis már közel két éves a cím, ideje tovább lépni.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
PC oké, de PS? :O Mivé lett a világ? :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem nem jött be az eredeti...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Be lett jelentve az új rész, most már nem elég ücsörögni a biztos alapokon nulla fejlődéssel. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!